RT1210BRD07249KL
MFR.Part #
RT1210BRD07249KL
JLCPCB Part #
C1696061
Description
-55℃~+125℃ 200V 249kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS