RT1210BRD0723R2L
MFR.Part #
RT1210BRD0723R2L
JLCPCB Part #
C4226302
Description
-55℃~+125℃ 23.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS