RT1210BRD0723K2L
MFR.Part #
RT1210BRD0723K2L
JLCPCB Part #
C4316065
Description
-55℃~+125℃ 23.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS