RT1210BRD071K87L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210BRD071K87L
JLCPCB Part #
C4251790
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS