RT1210BRD071K43L
MFR.Part #
RT1210BRD071K43L
JLCPCB Part #
C4293553
Description
-55℃~+125℃ 1.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS