RT1210BRD071K2L
MFR.Part #
RT1210BRD071K2L
JLCPCB Part #
C1696989
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS