RT1210BRD071K18L
MFR.Part #
RT1210BRD071K18L
JLCPCB Part #
C873014
Description
-55℃~+125℃ 1.18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS