RT1210BRD0716RL
MFR.Part #
RT1210BRD0716RL
JLCPCB Part #
C3991440
Description
-55℃~+125℃ 16Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS