RT1210BRD0716K9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210BRD0716K9L
JLCPCB Part #
C1696169
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 16.9kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS