RT1210BRD0715K8L
MFR.Part #
RT1210BRD0715K8L
JLCPCB Part #
C1696153
Description
-55℃~+125℃ 15.8kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS