RT1210BRD0714R3L
MFR.Part #
RT1210BRD0714R3L
JLCPCB Part #
C3919429
Description
-55℃~+125℃ 14.3Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS