RT1210BRD07147KL
MFR.Part #
RT1210BRD07147KL
JLCPCB Part #
C3943589
Description
-55℃~+125℃ 147kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS