RT1210BRD0713KL
MFR.Part #
RT1210BRD0713KL
JLCPCB Part #
C872998
Description
-55℃~+125℃ 13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS