RT1210BRD0712RL
MFR.Part #
RT1210BRD0712RL
JLCPCB Part #
C872995
Description
-55℃~+125℃ 12Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS