RT1210BRD0710RL
MFR.Part #
RT1210BRD0710RL
JLCPCB Part #
C1717289
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS