RT1210BRD0710KL
MFR.Part #
RT1210BRD0710KL
JLCPCB Part #
C872987
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS