RT1210BRD07105RL
MFR.Part #
RT1210BRD07105RL
JLCPCB Part #
C4232050
Description
-55℃~+125℃ 105Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS