RT1210BRD07102RL
MFR.Part #
RT1210BRD07102RL
JLCPCB Part #
C4079104
Description
-55℃~+125℃ 102Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS