RT1210BRD07102KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210BRD07102KL
JLCPCB Part #
C4295083
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 102kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS