RT1210BRB07953RL
MFR.Part #
RT1210BRB07953RL
JLCPCB Part #
C872983
Description
-55℃~+125℃ 250mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS