RT1210BRB07549RL
MFR.Part #
RT1210BRB07549RL
JLCPCB Part #
C872977
Description
-55℃~+125℃ 250mW 549Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS