RT1210BRB07430RL
MFR.Part #
RT1210BRB07430RL
JLCPCB Part #
C5879804
Description
-55℃~+125℃ 250mW 430Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS