RT1210BRB072K49L
MFR.Part #
RT1210BRB072K49L
JLCPCB Part #
C872972
Description
-55℃~+125℃ 2.49kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS