RT1210BRB07249RL
MFR.Part #
RT1210BRB07249RL
JLCPCB Part #
C872969
Description
-55℃~+125℃ 249Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS