RT1210BRB07205KL
MFR.Part #
RT1210BRB07205KL
JLCPCB Part #
C872967
Description
-55℃~+125℃ 205kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS