RT1210BRB07150RL
MFR.Part #
RT1210BRB07150RL
JLCPCB Part #
C872963
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS