RT1210BRB0710RL
MFR.Part #
RT1210BRB0710RL
JLCPCB Part #
C4115081
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS