RT1210BRB0710K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1210BRB0710K2L
JLCPCB Part #
C872956
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS