RT1206WRD078K2L
MFR.Part #
RT1206WRD078K2L
JLCPCB Part #
C3983924
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS