RT1206WRD0761R9L
MFR.Part #
RT1206WRD0761R9L
JLCPCB Part #
C4304978
Description
-55℃~+155℃ 250mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS