RT1206WRD0760K4L
MFR.Part #
RT1206WRD0760K4L
JLCPCB Part #
C4215355
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS