RT1206WRD0743RL
MFR.Part #
RT1206WRD0743RL
JLCPCB Part #
C3994999
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS