RT1206WRD07422KL
MFR.Part #
RT1206WRD07422KL
JLCPCB Part #
C3939066
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS