RT1206WRD0740R2L
MFR.Part #
RT1206WRD0740R2L
JLCPCB Part #
C3967091
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS