RT1206WRD07390KL
MFR.Part #
RT1206WRD07390KL
JLCPCB Part #
C4120276
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS