RT1206WRD07300KL
MFR.Part #
RT1206WRD07300KL
JLCPCB Part #
C4264667
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS