RT1206WRD072K87L
MFR.Part #
RT1206WRD072K87L
JLCPCB Part #
C3953254
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS