RT1206WRD0724R9L
MFR.Part #
RT1206WRD0724R9L
JLCPCB Part #
C4352768
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS