RT1206WRD071K8L
MFR.Part #
RT1206WRD071K8L
JLCPCB Part #
C4247737
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS