RT1206WRD07180KL
MFR.Part #
RT1206WRD07180KL
JLCPCB Part #
C3950597
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS