RT1206WRD0710K2L
MFR.Part #
RT1206WRD0710K2L
JLCPCB Part #
C4228489
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS