RT1206WRC0742K2L
MFR.Part #
RT1206WRC0742K2L
JLCPCB Part #
C4004350
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS