RT1206WRC0740R2L
MFR.Part #
RT1206WRC0740R2L
JLCPCB Part #
C4050663
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS