RT1206WRC07357RL
MFR.Part #
RT1206WRC07357RL
JLCPCB Part #
C4339202
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS