RT1206WRC0729K4L
MFR.Part #
RT1206WRC0729K4L
JLCPCB Part #
C4336372
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS