RT1206WRC07270KL
MFR.Part #
RT1206WRC07270KL
JLCPCB Part #
C4099928
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS