RT1206WRC0718R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206WRC0718R2L
JLCPCB Part #
C4136398
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS