RT1206WRC0718K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206WRC0718K2L
JLCPCB Part #
C3956290
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS