RT1206WRC0712R7L
MFR.Part #
RT1206WRC0712R7L
JLCPCB Part #
C4127287
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS