RT1206WRB07976RL
MFR.Part #
RT1206WRB07976RL
JLCPCB Part #
C4303102
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS